05 February 2013

KSFT #56

Täname kõiki eelmisel väljakutsel osalejaid. Teie töid oli tõeliselt palju ja need kõik olid nii kaunid.

Sellel nädalal on meil aga Teie jaoks välja mõeldud uus teema ja seekord on selleks ülesanne: "Kasuta templit" . Te võite kasutada nii läbipaistvaid kui ka kummitempleid või ka hoopis digitempleid. Meie tõeliselt andekad disainerid on sellel korral kasutanud digitempleid, mis on saadud meie väga healt sponsorilt Kriibus-Kraabus e-poelt. Ja need on tõesti vahvad, sest need on ühed esimesed digitemplid, mis on Eestis loodud ning siin müügil. Kui sa tahad digitemplite kohta rohkem infot, siis vaata seda Kriibus-Kraabuse e-poest ja siin blogis on ka üks õpetus selle kohta, kuidas kasutada digitempleid. Võitja saab ise omal vabal valikul valida Kriibus-Kraabuse e-poest 3 digitemplit.


Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale # 56
Üleasanne: kasuta templit


Ly


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Tööde esitamise tähtaeg on 18. veebruar ja uus väljakutse juba 19. veebruaril

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse või ei kvalifitseeru  võitjate hulka!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 18th February. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 19th February. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted or are not eligible to win!  


No comments:

Post a Comment