16 October 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #45

Tere taas. Täna algamas uus väljakutse, kuid veel on võimalus kaasa mängida eelmisenädala väljakutsel ja võita ahvatlev auhind.. Selle nädala väljakutse on  Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #45 "Kasuta sätendust". See tähendab, et  oma töös tuleb kasutada seda, mis sätendab. Näiteks võite kasutada : glitter pulbrer, glitter liim, Glimmer Mist või Glaze, paber  või muu element, mis sätendab. Oleks hea kui, te kasutade  sätendust  rohkem, et oleks paremini näha. Selle nädala väljakutse auhinna on välja pannud Kaia Käsitöö ja auhinnaks on ripatsid ning pärlinõelad.


It´s Challenge time again in Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale # 45 ,, Glitter/Sparkles,, .This means that it must be used in their work, which sparkles. For example, you can use: Glitter sparkles or glitter glue, Glimmer Mist or Glaze, paper, or any other element that sparkles. It would be good if, you are using glitter/sparkles more, it would be good to see.

Meie oktoobrikuu külalisdisainer on 


Ly 

KaiaKui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  24. oktoober. Uus väljakutse juba 23. oktoobril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!


If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until October 24. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 23 of  October . If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment