02 October 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #43

Uus nädal on alanud ja loomulikult kaasneb sellega meie blogis uus väljakutse, mis on sellel korral kirju nagu meieni jõudnud sügis. Ning kuna saabumas on õpetajate päev, siis pilt just sellele teemale sobiv.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #43 teemaks on "Inspireeriv pilt teemaga kool"
Oodatud on kõik tööd ja vahvad ideed, mis seostuvad teil seda lõbusalt kirevat pilti vaadates. Võitja saab olla meie novembrikuu  külalisdisaineriks.
 
NB! Pilt eemaldatud

 Meie oktoobrikuu külalisdisaineriks on Malle.
 Malle blogist võib leida väga palju kauneid tegemisi. Ja siin tema väikene tutvustus:
 "Armastan käsitööd juba lapsest saati. Olen tegelenud paljude käsitööliikidega, aga eriti meeldib mulle igasugune meisterdamine ja loomulikult paberitega mässamine. Scrapbookinguga olen tegelenud selle aasta algusest. Minu hobideks on veel fotograafia ja kitarrimäng. Armastan kasse, mägesid ja saksa keelt. Ametilt olen õmbleja."

Malle


LyKaiairinaje


Evemari

PA011280_Kaia43
Kerttu


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  8. oktoober. Uus väljakutse juba 9. oktoobril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!


If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 8st October. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 9nd October . If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment