18 September 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #41


Algamas on järjekordne väljakutsenädal ja selle nädala ülesandeks on kasutada tsitaati.  Kaarti meisterdades tuleb ikka ette, et on vaja lisada juurde sobiv mõttetera, mis kaardi saajat rõõmustaks, olgu see siis fraas laulutekstist, kellegi poolt öeldud või kirja pandud sõnad, mis mõjuvad eriliselt.  Loomulikult võid tsitaadi autoriks ka ise olla. Meie sponsoriks on taaskord Askartis Oy ja täpsemalt selle poe kohta ning kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on Crafty Sentiments Designs kummitempel, lilled ja pitsmotiivid.

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #41 "ülesanne: kasuta tsitaati"


Today starts another challenge at Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blog. Usually we use quotes when we make cards. It can be from the song or somebody words or even our quote. So our this week challenge is to use quote. Our sponsor is  Askartis OyThat´s Finland shop. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is Crafty Sentiments Designs stamp and some flowers and lace motifs.
Meie külalisdisaineriks on sel korral Veronika, kelle kauneid töid ja tegemisi saate näha tema blogist.

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  24. september. Uus väljakutse juba 25. septembril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until September 24.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on September 25. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment