10 July 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #32

Eelmisel väljakutsel "kõik sobib" osales väga palju kauneid töid. Võitjate valik saab disaineritel olema väga keeruline :D Sellel nädalal aga uus väljakutse ja sponsoriks taas Kriibus-Kraabus. Auhinnaks on lilled, südamed, lillemotiiviga needid ja pael. Väljakutse esitab aga üks meie vahvatest disaineritest. Melani annab teile selleks korraks ülesande kasutada motiivauguraudu ;)

Last week challenge "Anithing Goes" we saw so many beautiful creations. DT will have difficulties to choose the winners :D . But today we have another challenge for you and sponsor is Kriibus-Kraabus. Our wonderful DT member Melani gives you today´s challenge and it´s the instruction: use punches.Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  16. juulini. Uus väljakutse juba 17. juulil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until July 16.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on July 17. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!
No comments:

Post a Comment