08 April 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #19

Ilusat värvilist pühapäeva koos värviliste munadega! Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale väljakutse 19 täna algamas ja jälle Teil võimalus järgmise pühapäevani meiega kaasa mängida ;) Meil on taas sponsoriks Eesti suuremaid scrapbookingu tarvikuid müüv pood  HobbyPlace ja auhinnaks on sellel korral vahva ajakiri kaartide ja muu käsitöö tegijatele ning boonusena on selles ajakirjas veel vahvaid asju kaasas ;)

Have a wonderful colorful Sunday with colored eggs! Today starts Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale number 19 and you have a chance to play along ;) Our sponsor this week is an  Estonian biggest Scrapbooking Store HobbyPlace and they are giving away wonderful prize Crafts magazine with some goodies inside of it ;).
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale# 19 is to use real or false stitching.Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #19
Kasuta oma töös päris või võlts õmblust.
Kaia


Ly


Merit


Anne


Eleri


JanikaKui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 14.aprill. Uus väljakutse juba 15. aprillil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky untill april 14.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on April 15. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be delated! 8 comments:

 1. Sellel korral on nii palju ilusaid töid, et valiku tegemine on muutunud väga raskeks.

  ReplyDelete
 2. Sellel korral on tõesti väga raske valikut teha. Tööde tase läheb järjest paremaks ja üha raskem on võitjaid valida :D Aga iseenesest on see väga tore, kui meil nii palju häid tegijaid on ;)

  ReplyDelete
 3. kas selle mr. Linky kohta õpetust ei ole, ma ei saa hakkama :(

  minu postitus http://merrukas.blogspot.com/2012/04/kaias-scrapbooking-fairy-tale-19.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mr Linkyt saab kasutada nii, et tuleb vajutada nupule add your link, siis lisad nime, blogi postituse link ja e-maili ja siis tuleb vajutada next step, siis valida pilt, mida soovite ja siis on juba väga lihtne. Võibolla jäid oma töö lisamisega veidike hiljaks? mr. Linky lõpetas oma töö kell 23.59.
   Kas said valida add your link?

   Delete
 4. ma vaatan mu kommi kellaaeg on 2 tundi vale, tegin ikka enne keskööd

  imelik küsimus- aga kõigepealt tuleb seal vist registreeruda?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei registreeruma ei pea. Vaatan, ehk õnnestub kuidagi Sinu töö ka teiste tööde hulka lisada.

   Delete
 5. Tõesti, tõesti tööd on kõik nii head, et valiku tegemine on äärmiselt raske. Nii hea meel, et nii paljud huvilised on meid leidnud.

  ReplyDelete