18 December 2011

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #4

Tere taas! Täna küll hilisel õhtutunnil, kuna veetsin oma päeva Tallinnas, aga siiski postitan uue nädala väljakutse ;). Sellel korral siis juba nr.4. Rõõm oli vaadata teie eelmise nädala jõulupaki sildikesi ja homme teen teatavaks, kes selle väljakutse võitis. Täna aga uus teema, milleks on sellel korral Kaunistatud jõulupakid. Minu arust on nii armas, kui kingitus ei ole ostetud lihtsalt ostmise pärast vaid on südamega tehtud. Ning, mis kõige olulisem, et ei ole kiiruga kingikotti visatud vaid on ikka natukene rohkem vaeva nähtud. Sellel nädalal tahangi näha, kuidas lahendate oma kingituste pakkimise teie ;) Seega Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #4 "Kaunistatud kingipakid" .
Hello again! Today it´s bit of late but I were in Tallinn today so now I have time to post a this week challenge ;) . It´s challenge #4 now. It was so good to look last week present tags and tomorrow I will announce the winner of last week challenge. Today it´s new challenge and it´s decorated christmas presents. I think that it´s so sweet when present isn´t bought just because it has be. I love when it comes from the hart. And most of all it´s important that the present isn´t thrown into a presentbag. So this week I want to see, how you deal with the christmas present packing ;) . So Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale#4 is "Decorated christmas present"
Selle nädala külalisdisainer on Aniita. This week Guest Designer is Aniita.
Siin siis minu tehtud pakid. Here is what I have made:
Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma pildikasutast või blogist. Kui kasutad blogi, siis palun lisa oma blogisse ka viide sellest lehest. Oluline on ka see, et kui laed siia oma pildi, siis lae see ikka konkreetsest postitusest! Pealkirjaks pane oma nimi!!! Oma loomingu viimane postitamise päev on 24.dets. Uus väljakutse juba 25.detsembril.
If you would like to play allong, upload your creation to your blog or gallery and then here using Mr. Linky. I would love to visit your blog and leave a comment and please but a link pack here in to your blog :) . You can add yor creation with mr. Linky untill dec.24. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on dec.25.

3 comments:

 1. Hmmm.....tahtsin ka ikka väga seekordsest võistlusest osa võtta. Juhendi järgi ei tohiks ma veel hiljaks olla jäänud, kuid tundub, et Mr Linky ei taha jõululaupäeval tööd teha ;)

  Igatahes panen siia igaksjuhuks lingi oma blogisse: http://handmadebymerit.wordpress.com/2011/12/24/kaia%c2%b4s-scrapbooking-fairy-tale-4/

  ReplyDelete
 2. Kadunud jah kõik :S sest enda linki ka enam ei näe :(

  ReplyDelete
 3. Kahjuks mr. Linky lõpetas oma töö või õigemini ma valandasin ta nüüd, kuna see ei olnud esimene streik. Seega võtsin kasutusele ühe teise mr. Linky, loodame, et tema ikka toimib. Lisan siia kommentaari kõikide selle väljakutse osalejate lingid.

  1. Merit on oma lingi lisanud esimese postituses.
  2. Murka- http://murkahobid.blogspot.com/2011/12/kaias-scrapbooking-fairy-tale-4.html
  3. Anne- http://annehobi.blogspot.com/2011/12/kaias-scrapbooking-fairy-tale-4.html
  4. Eleri- http://nostalgitsen.blogspot.com/2011/12/kingitused.html

  Suur tänu kõigile osalejatele! Ilusat aasta lõppu!

  ReplyDelete