26 June 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #30

Suvi on käes ja kõigil käed-jalad tegemisi täis. siiski oleme meie endiselt siin, et tuua Teile uus väljakutse, uus sponsor ja uus auhind. Sellel nädalal on auhinna välja pannud Kriibus-Kraabus. Auhinnaks on tõeliselt vahva distress ink, millega saab tekitada kulunud ja vanaaegse effekti paberile ning loomulikult ka 1 armas tempel vastavalt teemale ning kaunistuselement liblikad.


Kuna teemaks on templid, siis templeid on väga palju (kummi-, silikoon-, akrüül-, digitemplid). Valik on võrratult suur. Leidke mõnusal suvisel ajal aega ka tembeldamiseks ;)

Kaia

Tatiku

Sofia

irinaje
Melani


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  2. juuli. Uus väljakutse juba 3. juulil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until July 2.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on July 3. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


1 comment:

  1. Очень красивые работы у дизайнеров! Одна краше другой! Спасибо вам что делитесь красотой с нами!

    ReplyDelete