08 May 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #23

Täna näete esimest korda siin blogis meie uue disainimeeskonna töid ;) Peagi saabuva emadepäeva puhul on meil sellel korral teemaks just midagi emale. Ja nagu eelmises postituses mainitud sai, siis nüüd kestavad väljakutsed teisipäevast esmaspäeva õhtuni. Meie armas disainer Tatiku oli nii tubli ja muutis kõikide väljakutsete kujundust. Suur aitäh talle selles eest!

Today you will see our new TD creation. As in Estonia on May 13 will be mothers day we will have the challenge as well for the mothers. And in the last post I mentioned that we have our challenges now on Tuesday. Our adorable DT member Tatiku made us all new challenges decoration. Big thanks for her.Kaia


Sofia

Tatiku

irinaje


Melani

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 14.mai. Uus väljakutse juba 15. mail. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until May 14.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on May 15. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment