09 March 2013

KSFT #58

Imeilusat nädalavahetust  ja peagi saabuvat kevadet kõigile. Ilmad lähevad järjest ilusamaks ja soojemaks ning üha vähem hakkab aega olema meisterdamise jaoks. Kuid loodan siiski, et leiate aega veel viimast korda võtta vastu meie väljakutse ja näidata oma tööd siin blogis. Sellel korral on meil Teile ülesanne, et ka kõik teised osalejad saaksid midagi siit, lisaks Teie kaunite tööde vaatamisele.

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #58
Ülesanne: "kasuta mõnda õpetust". 
Õpetuse viide palun lisa oma blogisse, et ka kõik teised seda näeksid. Või kui soovid, või teha omapoolse õpetuse.

Meid sponsoreerib viimast korda väike ja armas e-pood  Kriibus-Kraabus.
Ja nende poolt on välja pandud auhind tõeliselt ahvatlev auhind: lilled, paelad, poolpärlid, lehed ja kõige põnevam on see, et see sisaldab ka üllatust ;)
Ja siin Teile natukene inspiratsiooni meie DT poolt:


Ly

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Tööde esitamise tähtaeg on 23. märts.

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse või ei kvalifitseeru  võitjate hulka!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until  March 
23rd. Please but your name in the Title ;).  If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted or are not eligible to win!  

No comments:

Post a Comment