19 February 2013

KSFT # 57

Tere kõigile. Täname kõiki, kes meiega eelmisel väljakutsel kaasa mängisid ning lähipäevil lisan siia ka eelmise kahe väljakutse võitjad. Kuid sellel korral ongi aeg nii kaugele, et kutsuda Teid osa võtma selle blogi eelviimasest väljakutsest. Kaia´s scrapbooking Fairy Tale #57 teemaks on "Lapsed". Seega kõik, mis seotud lastega. k.a. sünnipäevakutsed beebi teemad jne. on oodatud väljakutsele.
Sponsoriks on sellel korral vahva internetipood Happy Craft ja nende poolt on auhinnaks vallatu tempel.
Meile on täna näitamas oma töid kaks väga andekat ja vahvat külalisdisainerit. Külastage nende blogisid ja vaadakse, mida põnevat neil näidata on.

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Tööde esitamise tähtaeg on 4. märts ja uus ning viimane väljakutse on 5. märtsil.

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse või ei kvalifitseeru  võitjate hulka!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 18th February. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on March 5th. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted or are not eligible to win!  

4 comments:

 1. mismoodi eelviimasest......kas siis muinasjutt saab otsa?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eelvimane tõesti, aga see ei ole muinasjutu lõpp. Muinasjutt jätkub igal ühel ise moodi ja omas vormingus, võibolla mõnes muus blogis või väljakutses ;) Minul ta kindlasti jätkub vaiksemalt oma blogis, kuid siiski iga vaba hetk, mis võimalik oma paberimaailmas ;)

   Delete
 2. See on nii kurb, et KSFT võistlused otsa saavad. Kaia, Sa oled oma meeskonnaga teinud võrratut tööd. Te olete puhkuse ära teeninud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Suur tänu ka Teile, sest Ilma Teieta ei oleks seda kõike siin olnud ;)

   Delete