22 January 2013

KSFT #55

Täname kõiki, kes meiega eelmisel väljakutsel kaasa mängisid. Te olete väga vahvad ja loomingulised ;)
Meie järgmine väljakutse tuleb väga põnev ja midagi uut siin blogis, kuid enne veel teeme väikese soojenduse ja ikka samal teemal, mis eelmine väljakutse. Ehk siis ootame rohket osavõttu, sest

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #55 on "Kõik sobib" 

ehk siis "Anything Goes"

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Tööde esitamise tähtaeg on 4. veebruar ja uus väljakutse juba 5. veebruaril

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse või ei kvalifitseeru  võitjate hulka!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 7th January. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 5th February. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted or are not eligible to win!  

3 comments:

 1. Väga kaunid tööd aga disainimeeskond on kuidagi nagu kokku kuivanud või on lihtsalt ajaga kitsas käes?:p

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänan Kati. DT ei ole just suur ja alati kippub elus ette tulema muid kohustusi, mis on hobist tähtsamad. Peamiselt on selle aasta alguse käima lükkamise süü minul, kuna töö ja pereelu võtavad liiga palju energiat ning aega, et lihtsalt puht füüsiliselt ei jõua selle kõigega enam tegeleda. Seetõttu selle aasta esimesed 2 väljakutset ka väga lihtsad ja väheste näidistöödega.

   Delete
 2. Eks ta kipub jah nii olema, et paberitööd võtavad osakese uneajast, vähemalt minul on nii. Jõudu - jaksu ja jään ikka huviga uut väljakutset ootama!

  ReplyDelete