18 December 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #53

Ja ongi käes aeg meie selle aasta viimaseks väljakutseks. Sellel korral on väljakutse esitanud meie üks andekatest disaineritest irinaje ja teemaks on "Jõulehe". Võite valmistada jõuluehte, või kaardi jõuluehtega või hoopiski midagi muud põnevat, mis mõttes mõlgub. Tulge julgelt kaasa mängima ja aega on teil seda teha veel uue aasta alguseski. Homme anname teada ka Kaia´s scrapbooking Fairy Tale #51 võitja. Nii, et põnevusega saate veel oodata homset, et teada saada võitja ;)

Theme: Christmas tree decoration  Ly
irinaje


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Tööde esitamise tähtaeg on 7 jaanuar ja uus väljakutse juba 8. jaanuaril.

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 7th January. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 8th January. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!  

3 comments:

 1. Извините, но перевод очень корявый, совершенно не поняла, что у вас с линки. Ставлю работы в комментариях в виде ссылок.
  Первая работа.
  http://undinajanza.blogspot.com/2012/12/1_20.html

  ReplyDelete
 2. Вторая работа.
  http://undinajanza.blogspot.com/2012/12/2_20.html

  ReplyDelete
 3. И третья работа.
  http://undinajanza.blogspot.com/2012/12/3_20.html

  ReplyDelete