20 November 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #50

Uus nädal on alanud ja  sellega kaasneb meie blogis uus väljakutse. Ja sellel nädalal algava väljakutse eripära on see, et meil on uus sponsor, meil on imeliselt uhke ja suur auhind ning väljakutse kestab kaks nädalat, et siis kõigil on aega ja võimalust kaasa mängida ning võita imeline auhind!!
Selle nädala väljakutse 
Teema: ,,Kasuta vähemalt 3 erinevat paberit,,  (aluspaber ei lähe arvesse).  
Оotame Teid meiega kaasa mängima. 

  Selle nädala suurepärase auhinna on välja pannud pood  Hammond ,  
ning sellest poest saab osta palju scrapbookingu tarvikuid nii e-poe kaudu kui Ka Tallinna ja Tartu kauplustest.Auhinnaks on: 30x30 scrapbookingu paberiplokk, pitsilised paberialused, tekstuurplaat ja kom-t lõikenoad+2tekstuurplaadid. Ahvatlev, kas pole ;)

Tahame tänada meie novembrikuu külalisdisainerit ja soovida talle õnne ja jõudu väikese beebi kasvatamisel.

irinaje
(roheline,valge, kirju paber) Kaia
(triibuline, sinine, valge ja punane paber)

PB191598_Kaia50
Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  4. detsember. Uus väljakutse juba 4.detsembril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 4th December. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on4th December. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


8 comments:

 1. Ух ты Ух ты!!! So beautiful and inspire! Desing team is great!

  ReplyDelete
 2. Hello girls!
  Väga huvitav äljakutse !
  Aga kus on Mr. Link?

  ReplyDelete
 3. Tõesti väga uhke auhind, oh ...

  ReplyDelete
 4. Nii nüüd peaks mr Linky olemas olema ja toimima ;) Jääme ootama Teie töid ;)

  ReplyDelete
 5. Oi, ma vist olen tähtaja maha maganud :( Mr. Linky on kadunud.
  Aga igastahes olete te teinud võrratut tööd. Imeilusad meisterdused!

  ReplyDelete
 6. Tähtaeg on järgmise nädala teisipäeva õhtu ja mr. Linky on ka alles, vähemalt minul hetkel näitab. Ehk oli ajutine probleem härraga :). Nii et kel soovi osaleda, siis veel on aega ja näpud tööle ;)

  ReplyDelete