13 November 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #49

Täna alagb taas üks põnev ja eriti magus väljakutse, millele ootame Teid rõõmsalt kaasa mängima. Kuna jõulud on lähenemas on praegu eriti õige aeg hakata selleks valmistuma ja valmistada ette jõulukaarte kingitusi, kaunistusi. Selle nädala väljakutse on veel eriline selle poolest, et auhinna panen välja mina, kuid hetkel on see üllatus. Mis selleks olema saab, saate näha uuel nädalal. Seni, aga ootame Teie vahvaid töid! Selle nädala väljakutse on meie armsa disaineri Ly poolt.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #49
Teema: "Magus kingitus"


Kaia
Pulgakommi liblikas

Kerttu

Kaunistasin Toffifee shokolaadi karbiLy


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  20. november. Uus väljakutse juba 20. novembril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until November 20. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 20 November. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

Mr. Linky saabub siia homme. Mr. Linky will arrive tomorrow ;)

6 comments:

 1. Ly, väga tore ja vahva kinkiidee!

  ReplyDelete
 2. Mr. Linky on vist jalutama läinud :) Pean ka mainima, et eelmine Linky lahendus oli parem, kus sisestasid kindlast postitusest kindla pildi ja seda oli siin väikselt ka näha - nüüd on terve postitus selle lingi taga.

  ReplyDelete
 3. Mr Linky jõudis kohale;)
  Mis aga puudutab seda eelmist versiooni, et pildike oli näha, siis tänapäeval tasuta asju ei ole olemas ja kuna mul oli see variant ostetud pooleks aastaks, siis hetkel ei ole mul ressursse sellise väljamineku jaoks ning kuna ma ei ole ka kindel, kas uuest aastast selle blogiga jätkan, siis ongi kasutusel see variant, mida saab tasuta kasutada ehk siis nime variant.

  ReplyDelete
 4. Tundub, et minu jõulupuuga šokolaadiümbris on inspireerinud Teid uue väljakutse loomisel ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinu šokolaadiümbris oli tõeliselt ahvatlev. Aga tegelikult on meie väljakutsed juba ammu paika pandud ja Ly pakkus selle välja juba septembris ;) Scrapbookingu maailmas on nii palju vahvaid ideid, mida teistega jagada, et iga idee ja teostus on ülimalt teretulnud ;)

   Delete
 5. Mmmm....magus väljakutse lõppes hetkel minu jaoks kingi sisu kadumisega minu kõhtu. Ei tea kas jõuangi selleks väljakutseks omadega valmis, kui nii jätkan siis...

  ReplyDelete