06 November 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #48

Kohe kohe on saabumas Isadepäev. Mis võiks olla veel toredam, kui teha oma isale üks tore ja meeldejääv kingitus selle tähtsa päeva puhul. Just seepärast on meie selle nädala teemaks

"Lips Isale".

Tulge võtke meie meeleolukast väljakutsest osa ja kindlasti saate rõõmustada ka oma isasid.

Võitja saab suurepärase võimaluse olla külalisdisaineriks meie detsembrikuu väljakutses.

Seekord aga saate tutvuda lähemalt külalisdisainer Veronikaga. Kindlasti on ka teile tema imelised tööd silma jäänud.Tere kõigile!

Natukene minust: olen väga õnnelik naine, kes on abiellunud kõige parima mehega maailmas). Praegu ootame meie esiklapse sündi novembri alguses. Meie pere elab Kohtla-Järvel. Iseloomult olen lõbus ja samal ajal ka romantiline. Käsitööd olen armastanud juba lapsepõlvest saati, kuid scrapbookinguga olen tegelenud ainult 3 aastat.Ly 


KaiaKui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  13. november. Uus väljakutse juba 13. novembril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 13st November. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 13nd November. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment