30 October 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #47

Oktoober on kohe kohe läbi saamas ja aeg on teieni tuua meie selle kuu viimane väljakutse.

" Vallatud nööbid"

Nagu juba pealkirigi ütleb, tahame me teie töödel nööpe näha. Nüüd saate kasutusse võtta kõik need nööbid, mis te kunagi vanadelt pükstelt ja pluusidel ennem ära viskamist ära lõikasite;)
  
October is ending and it's time for our last challenge for this month. This time we would like to see buttons on your projects. Have fun!


Selle nädala vallatu ja värvikireva auhinna on välja pannud üks väike ja armas netipood Kriibus - Kraabus Ly 


Kaia


Kerttu

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  6. november. Uus väljakutse juba 6. novembril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 6st October. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 6nd October . If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment