23 October 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #46

Sellel nädalal mängime bingot. Tore on see, et võidurea saad enda jaoks ise valida, see on lihtne ja lõbus. Sinu ees on bingo mänguväli, millest enda töö jaoks saad valida rea vasakult paremale või paremalt vasakule, alt üles või ülevalt alla ning võid liikuda ka mööda diagonaale mõlemas suunas või hoopis valida oma valiku nurkadest. Võta oma töö jaoks näiteks esimene ülemine rida- sel juhul peaks sinu töös olema pilt, ripats ja pael, kõik muu võid vabalt ise juurde lisada. Vahva, kas pole? Vaata ka meie disainerite inspireerivaid töid ja naudi bingot.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #46 "BINGO"
Selle nädala auhinnaks on meie disainer Irinaje pannud välja kaunid disainpaberid ning sinised kleebitavad kristallid.

Malle
(pilt, ripats, pael)

Evemari
pärl, vabavalik (pilt), pits

PA221382_Kaia46

Kerttu
(pärl, vabavalik, pits)


Ly 
(pilt, ripats, pael)


Kaia
(pilt, neet, nööp, pael)

irinaje
( pilt, ripats, pael )Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  30. oktoober. Uus väljakutse juba 30. oktoobril. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until 30 October. Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on 30 October . If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

No comments:

Post a Comment