21 August 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #38

Algamas on eelviimane väljakutse meie vahva ja loomingulise DT meeskonna poolt. Kui sul on huvi ja soov kuuluda sügisesse disainerite meeskonda, siis tutvu tingimustega siin. Täna aga on meil teile välja pakkuda üks sketš. Ootame teid kaasa mängima, sest sponsoriks on meil taaskord pood Soomest. Poe nimeks on  Askartis Oy ja täpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on üks põnev tempel ja paelad. 

Today starts another fun challenge with sketch. It´s almost the last one with our great, creative and talented DT. So if you have interest to be our DT in this year autumn you can see the post about the DT call from here. We love to see you play along and our sponsor is Askartis OyThat´s Finland shop. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is really cool stamp and some ribbons.


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  27 august. Uus väljakutse juba 28 augustil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until August 27.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on August 28. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


No comments:

Post a Comment