07 August 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #36

Meil on hea meel, et eelmise nädalal väljakutsel, oli neid, kes leidsid meie blogi ja kohe ka kaasa mängisid. Teretulemast kõikidele uutele blogi külastajatele! Täna aga uus väljakutse, mida sponsoreerib meie naaberriigi Soome pooAskartis OyTäpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on sildikeste kleepsud, papist kaunistuselemendid, kahepoolne teip ja lilled. Ning sellel korral ootame teie töödes tükike taaskasutust. Kindlasti märkige oma blogipostituses ära, mis on see, mida olete taaskasutanud ja vaadake üle ka meie disainerite blogid, et näha, mida põnevat nemad oma töös kasutasid ;) 


We are glad that in last week challenge we had some new followers who found our challenge blog and played along. Welcome to the all new followers! Today we have a challenge that are sponsored by the Askartis Oy.      That´s Finland shop. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is label stickers, chipboard, double sided tape and flowers. Please let us know what you have reused and see our DT members blogs to see what they have reused ;)Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  13 august. Uus väljakutse juba 14 augustil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until August 13.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on August 14. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!

1 comment: