31 July 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #35

Täna on meil teile pakkuda üks põnev värvikombinatsioon väljakutseks ning auhinna on meil taaskord välja pannud meie suurepärane sponsor HobbyPlace. Auhinnaks on tõeliselt ahvatlev Marianne Design paberid ja roosid.
Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  6 august. Uus väljakutse juba 7 augustil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until August 6.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on August 7. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


6 comments:

 1. Tervist! Wow, ma ei teadnutki et meil Eestis on ka oma challenge blog! See on täiesti suuper! Hea uudis! Osalen rõõmusega!
  Aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõmustav kuulda, et leidsid meie blogi ;) Oled alati teretulnud siin!!!

   Delete
 2. Oi! See on nii tore, et Eestis on ka 'challenge blog' :) Kahjuks ei ole ma kindel, et jõuan see nädal osaleda kuid edaspidi võib mind siin kindlasti näha :)
  Jõudu ja edu meeskonnale!

  ReplyDelete
 3. Great DT creations and I am glad I got to this blog for challenges which I thank Eret for the link...It's nice to find other challenge blogs...thanks for having me...
  Annie from Australia ♥

  ReplyDelete