24 July 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #34

Täna esitab meile väljakutse meie armas disainer irinaje! Tema oskab teha tõeliselt kauneid lilli ja seetõttu on ka sellel korral väljakutse vastavalt sellele. Ning juba homme võite siit blogist leida tema tehtud õpetuse sellest, kuidas teha ise käsitsi lilli. Irinaje on nii armas ja on ka lisaks kõigele sellele oma väljakutse sponsor ja auhinnaks on see, mida näete pildil.

Today is a challenge day and our challenge is from our lovely DT member irinaje. She makes gorgeous flowers and so the challenge is your handmade summer flowers. So you have to make flowers by yourself ;) And irinaje was so lovely and give us a prize you can see on the picture. And tomorrow you will see flowers tutorial she made ;)Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale # 34
Teema: Käsitsi tehtud suvelilledKui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  30. juulini. Uus väljakutse juba 31. juulil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until July 30.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on July 31. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


No comments:

Post a Comment