17 July 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #33

Täna on meil teile pakkuda eriti loominguline väljakutse, sest sellel korral on selleks taas inspireeriv pilt. Fantastiline pilt on leitud sellelt lehelt ja meie disainerid on oma töös kasutanud Askartis OY poolt saadud kaunistusrõngakest, kuna taas on meie sponsoriks  Askartis Oy  pood Soomest. Täpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on embossingu pulber, lilled, nööbid ja metallrõngad. Väljakutse algab täna ja lõppeb erandkorras järgmise nädala teisipäeval, kui algab ka juba uus väljakutse.


Today we have a creative challenge for you and it´s fantastic inspiring picture we found from here. And Our DT has used one embellishment that are in our prize as well. The prize is from our sponsor Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is flowers, embossing powder, buttons and 2 embellishment. Challenge starts today and it ends only this challenge on next Tuesday.

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #33

Kaia

Sofia

Melani

Tatiku

irinaje


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  24. juulini. Uus väljakutse juba 24. juulil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until July 24.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on July 24. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!No comments:

Post a Comment