03 July 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #31

On imeilus teisipäev ja aeg väljakutseks. Sellel nädalal on suurepärane võimalus kaasa mängida kõigil, kes soovivad, sest teemaks on "kõik sobib". Sponsoriks on meil jälle naaberriigi pood Askartis OyTäpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on lilled, paelad, pitsid, poolpärlitest kaunistuselemendid ja chipboard ehk siis papist välja lõigatud kujund, mida saab ideaalselt kasutada nt. pildiraamina ;) Meie disainerid on oma töös kasutanud Askartis Oy poolt saadud chipboarde ehk siis papist kaunistuselemente, et teile näidata nende erinevaid kasutamisvõimalusi.


It´s beautiful day and time for a challenge. This week everybody has a great opportunity to play along because it´s "Anithing Goes" challenge. Our sponsor is again Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is flowers, ribbons, lace, Flourish with a bling and chipboard Mini Printer Tray. Our DT has used chipboards they got from Askartis Oy to show you the different ways to use chipboard ;). Our this week Guest Designer is Ly and Ly. She was our first DT member and from  Ly blog you can find so much exiting creations. She has also lot of tutorials and some freebies ;)Meie selle nädala külalisdisaineriks on Ly, kes oli ka selle blogi esimeses disainerite meeskonnas. Rõõm on näha, et ka endised meie blogi disainerid väljakutsetest osa võtavad ja Ly´l on blogis väga palju põnevaid tegemisi. Kusjuures tema blogist võib leida palju õpetusi ja ka eestikeelseid väljendeid, mida kasutada saate oma kaartidel ;)Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  9. juulini. Uus väljakutse juba 10. juulil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until July 9.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on July 10. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!No comments:

Post a Comment