18 June 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #29

On taas väljakutse aeg ning sellel korral on teil võimalus taas kasutada sketši. Sketši võite keerata, pöörata, peegeldada ja tõlgendada nii nagu ise soovite. Sponsoriks on meil jälle naaberriigi pood Askartis OyTäpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on vedelpärli marker, lilled, filigree helmed, kett ja veel ühed vahvad kaunistuselemendid.


It´s challenge time and our this week challenge is to use sktech. You can rotate it, flip it or use it as you like. Our sponsor is again Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is Pearl-Glue pe and some embellishments.  Our this week Guest designer is Ветерок-Natali.                                   
Meie selle nädala külalisdisaineriks on Ветерок-Natali. Tema vahva loomiguga saate tutvuda tema blogis.
Kaia


Tatiku

Melani

Sofia


irinaje

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  25. juuni. Uus väljakutse juba 26. juunil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until June 25.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on June 26. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!No comments:

Post a Comment