12 June 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #28

On taas väljakutse aeg. Sponsoriks on meil sellel korral jälle naaberriigi pood Askartis OyTäpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on tõeliselt ahvatlev Viva Decori Inka-Gold kuldamisvärv, lilled ja chipboard komplekt. Disainerid on sellel korral kasutanud Askartis OY poolt antud lillat lainelist pappi.


It´s challenge time. Our sponsor is again Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is fabulous Viva Decor paint Inka-Gold for making Gold effect, flowers and chipboard. DT members used also purple corrugated cardboard they got from Askartis Oy.


Meie selle nädala külalisdisaineriks on ~Vittory~. Tutvuge tema võrratu blogiga ja vaadake kui imeilusa töö ta meile selleks nädalaks valmistas ;)

Our Guest Designer is ~Vittory~. Look her fabulous blog and see what she has made for us ;)Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  18. juuni. Uus väljakutse juba 19. juunil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until June 18.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on June 19. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


No comments:

Post a Comment