05 June 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #27

Märkamatult on juunikuu kätte jõudnud ja täna algab esimene juunikuu väljakutse.  Sponsoriks on meil sellel korral naaberriigi pood Askartis OyTäpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on tumesinine embossingupulber, lilled ja filigreed. Ka mõned disainerid on sellel korral kasutanud Askartis OY poolt antud ühte taskut.

It´s June and today starts the first challenge of June. We ask you to use a pocket. Our sponsor is again Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is embosingpowder, flowers and filigree bead. Some DT members used also one pocket they got from Askartis Oy.
Meie sellel nädalal külalisdisaineriks on Kerttu Norrast. Kerttu tööd on imekaunid ja tema blogist võite leida palju huvitavat. Vihjena võin öelda, et kui tema kommentaaridesse jätta eestikeelne kommentaar, siis ta saab sellest suurepäraselt aru, sest nagu üks tuntud kirjanik öelnud on, igas sadamas  leidub üks eestlane ;)

Our this week Guest Designer is Kerttu from Norway, She has beautiful creations on her blog and I can tell you that if you leave a comment in Estonian language, she will understand it very well. As a one famous writer  has told that in every port you can find one Estonian ;)

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  11. juuni. Uus väljakutse juba 12. juunil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until June 11.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on June 12. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!
No comments:

Post a Comment