22 May 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #25


Seekord on meil Teile pakkuda inspiratsiooniks üks pilt. Ja sponsoriks taas naaberriigi pood Askartis Oy. Täpsemalt selle poe kohta ja kuidas sealt osta saab, saad lugeda sellest postitusest. Auhinnaks on Rub´on, Deco teip, lilled ja puidust nööbid. Ka disainerid on sellel korral kasutand Askartis OY poolt antud ühte Rub´on-it.


Today we have a inspiring picture for you. And our sponsor is again Askartis Oy. More about that shop and how you can buy from there you can read from here. The prize is Rub´on, Deco tape, flowers and wooden buttons. All the DT members used also one Rub´on they got from Askartis Oy.





Kaia

Tatiku

Sofia

Melani
irinaje

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on  28.mai. Uus väljakutse juba 29. mail. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until May 28.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on May 29. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


3 comments:

 1. Neiud! Teil on väike viga =). Viimane postitamise päev on juba läbi.
  Tööd on ilusad.

  ReplyDelete
 2. Avastasin, et selles postituses on eelmise väljakutse kuupäevad! ;)

  ReplyDelete
 3. Ja nii juhtub, kui kiirustad reisile :D Viga sai parandatud ;)

  ReplyDelete