29 April 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #22

Kätte on jõudnud viimane väljakutse praeguste disainerite poolt ja maikuus alustab tööd juba uus disainerite tiim. Ma tahan südamest tänada esimesi julgeid disainereid, kes olid nõus Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blogis kaasa mängima ja tegid võimalikuks selle blogi toimise just sellisel kujul nagu see alguses mõeldud oli. Teiega oli väga vahva ja loodetavasti kohtume Teiega taas õige pea ;)

Selle nädala väljakutse ei ole mitte minu, vaid meie armsa disainer Eleri poolt. 
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #22
Teema: pulmad

Today is the last time our Design Team is taking part of the challenge. The new Design Team will starts in May. I want to thank my first brave Design Team members because they were brave enough to play along and made my blog as it was meant to be. It was fun with you and I hope to see you soon ;)

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale#22

theme: wedding

Eleri

KaiaAnne

Ly

Janika

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 6.mai. Uus väljakutse juba 8. mail. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky until May 6.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on May 8. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;) 
NB! All the links that not follow the rules will be deleted!


4 comments:

 1. Ma tahan, kuid ma ei saa registreeruda foorum isetegija.Minu e-posti vastu ei võeta.Mida ma peaksin tegema?

  ReplyDelete
  Replies
  1. saada mulle meil ja vaatame täpsemalt, mis viga ;) Meili aadressi peaksid sa teadma.

   Delete
 2. Aitäh,evgenija_ok@mail.ru

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks ei lähe meil läbi. Saan vastuse, et meilist keelduti.

   Delete