22 April 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #21

Tänane väljakutse on põnev, kuid ka keeruline. Seega tahame näha, kuidas Teie ennast proovile panete ja meiega kaasa mängite ;) Võitja saab võimaluse olla meie külalisdisainer maikuus.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale # 21 on värvikombinatsioon:


Today challenge is fun and tricky. We would like to see how you manage with the challenge so come play along. Today´s challenge is colors you see on the picture. Our Guest Designer this week is Jaanika. Visit her blog and see what she has made.

Meie selle nädala külalisdisaineriks on Jaanika. Külastage tema blogi ja vaadake, mida põnevat ta teinud on ;)

Jaanika

Kaia

Anne

Eleri

Ly

Janika


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 28.aprill. Uus väljakutse juba 29. aprillil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky untill april 28.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on April 29. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be delated!

3 comments:

 1. Väga lahe värvikombinatsioon, mulle väga meeldib :)

  ReplyDelete
 2. Tere
  Panen siia üles sellise info, mis võib huvitada ka teisi . Nimelt on Tartu vana kaubamaja VR poes müügil pabergiljotiin+ pabertrimmer. Hind 12.50. Võrreldes büroopoodides pakutavaga on see väga soodne. Mina ostsin ja olen rahul.Tervitades Jaanika

  ReplyDelete
 3. Väga kaunis disaini tiimi töö :)

  ReplyDelete