15 April 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #20

Päike paistab õues, kuid meil endiselt algamas uus väljakutse. Sellel korral juba nr. 20. Oleme otsimas ka uusi liimeid meie Disaini meeskonda. Kui oled huvitatud, siis vaata siia. Meil on ülimalt hea meel, sest sellel nädalal on väljakutset sponsoreerimas uus pood Kriibus-Kraabus ja nende poolt on välja pandud 10€ väärtuses kinkekaart.Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #20

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #20 teemaks on sketš. Kes meiega esimest korda kaasa mängib, siis sketši võite keerata, pöörata, peegeldada ja luua selle abil kaart, album kollaž või mida iganes soovid. See on Sinu looming ja kõik on lubatud!!!

Sun is shining but we still have a new challenge for you. It´s chalenge Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #20 and you have to use sketch. You can flip it, rotate it and so on. Use the sketch to make a card, layout, scrapbook or whatever you like. It´s You creation and everything is allowed. Also we are looking the new DT and if you are intrested, please look here. This week we have a sponsor . It´s a new shop  Kriibus-Kraabus  and they have a 10€ voucher to give to the winner. Our this week Guest Designer is Kats. Visit her blog and look the fabulous things she have done.

Meie selle nädala külalisdisainer on Kats. Ja tema tegi meile ühe imearmsa kaardi. Külastage tema blogi ja vaadake, mida põnevat sealt veel leiab ;)


Kaia

Ly

Merit

Janika

Anne

Eleri

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 14.aprill. Uus väljakutse juba 15. aprillil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

NB! Kõik tööd, mis ei jälgi reegleid, kustutatakse!!!!

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky untill april 14.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on April 15. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)
NB! All the links that not follow the rules will be delated! 


No comments:

Post a Comment