01 April 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #18

Uus nädal uue teemaga algamas. Kuna saabumas on lihavõttepühad, siis teema ka vastavalt sellele. Võite luua kaardi, karbi või mis iganes pähe tuleb, peaasi, et see oleks sinu tehtud, uus ja selle väljakutse teemaga.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #18               
teema: Jänesed või tibud 

New week with the new challenge. As the Easters are coming so our challenge will be inspired from that. You cav create card, box or whatever you like. Our Guest Designer this week is Kristel V and you can see her creation on her facebook album.

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #18
Bunnies or  chicks

Meie selle nädala külalisdisainer on Kristel V. Kahjuks Kristelil blogi ei ole, aga tema töödega saab tutvuda tema facebooki albumis.

Kristel V

Kaia

Merit

Janika

Ly

Anne

Eleri

Niina


Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on 7.aprill. Uus väljakutse juba 8. aprillil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky untill april 7.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on April 8. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)No comments:

Post a Comment