04 March 2012

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #14

Algamas uus väljakutse Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale blogis ja sellel korral on teemaks retsept. Retsept annab teile komponendid, mida oma töös kasutada tuleb.

Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #14
   Retsept: 3 paberit, pilt (temple, digitempel vms.), pael, pärl

 
It´s Challenge time again in Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale and this week it´s recipe. Recipe gives you the things to use on your creation.
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #14
Recipe: 3 papers, image, ribbon, pearl
Meie külalisdisainer sellel nädalal on Sandrasepp. Külastage kindlasti tema blogi ;)
Our guest designer  this week is Sandrasepp


Kaia

Ly

Eleri

Anne

Janika

Niina

Kui soovid kaasa mängida, siis tee pilt oma tööst ja lae see siia Mr. Linky abil üles, kas oma interneti pildikasutast või blogist. NB! Kui seda teed blogist siis lae oma pilt ikka konkreetsest postitusest ja pealkirjaks pane oma nimi!!! Loomulikult on blogi alati parem, sest siis saab disainimeeskond külastada Sinu blogi ja jätta kommentaare :) . Kui sa soovid esitada väljakutsele rohkem kui ühe töö, siis tee iga töö jaoks eraldi postitus, kuna mr. Linky abil saab ühest postitusest ühe töö esitada, sest rohkem seda sama postitust ta kasutada ei lase! Reeglitega saad tutvuda lehel- "rules/reeglid". Viimane postitamise päev on10. märts. Uus väljakutse juba 11. märtsil. Loomulikult oleme väga rõõmsad kui jätad meile siia oma kommentaari;)

If you would like to play allong, use the challenge and upload your creation to your blog or gallery and then here. Only direct link please! The DT would love to visit your blog and leave a comment :) . You can add your creation with mr. Linky untill march 10.  Please but your name in the Title ;). The new challenge will be on march 11. If you want to see rules, please look from above. We would love to see your comment here ;)


No comments:

Post a Comment